Karaköy Kurye

Karaköy Kurye
Karaköy Kurye
Karaköy Kurye
Karaköy Kurye

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye hizmetini en kaliteli ve eğitim almış elemanlarla gerçekleştirmekteyiz.  Motor kurye hizmetine ihtiyacınız varsa kısa zamanda gerçekleştirmekteyiz.  Sizin güveninizi kazanmış ve uzun yıllık birikimi ile tamamen tecrübeli hizmet olanaklarını sizlere sunan acil moto kurye hizmet olanaklarımızı da değerlendiremeye ne dersiniz? Özel eğitimli ve deneyimli personellerimiz sizlerin yüzünüzü güldürecek tercihleri yapabilmeniz için emek vermektedir.

Karaköy Expres kurye hizmetimiz ile sevdiklerinize ya da iş amacı ile görüştüğünüz kişilere kurye teslimatınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir; en çabuk iletişim nasıl sağlayabilirim kaygınıza son verebilmenize yardımcı olmaktadır.  Karaköy kurye ile Sizlerin hemen hemen her gün iletişim kurduğunuz kişilere ulaşılabilirliğinizin bu kadar çabuk gerçekleştirilebilmesinden memnun kalacaksınız.

Karaköy, İstanbul‘un Beyoğlu ilçesine bağlı semt.  Bankaları ve iş hanlarıyla ünlü en eski ticaret merkezlerinden biridir.  Eski Galata semtinin modern adıdır.  Tarih boyunca bir liman ve ticaret merkezi olma özelliğiyle ön plana çıkmıştır.  Boğaziçi‘nin Avrupa tarafında Haliç‘in ağzında yer alır.  Karaköy, şehrin çok tarihsel bölgelerinden ve en eskilerinden biridir.  19.  yüzyılın son çeyreğinde Osmanlı Devleti‘nin finans merkezi haline gelmişti.  Bugün ise, önemli bir ticaret ve ulaşım merkezidir.

Bölge Karaköy Meydanı‘ndan kendisini çevreleyen semtlere bağlanır.  Güneybatıda Galata Köprüsü Karaköy’ü Eminönü‘ne bağlar.  Tersane Caddesi batıda Azapkapı‘ya, Voyvoda Caddesi kuzeybatıda Şişhane‘ye, Yüksek Kaldırım Caddesi kuzeyde Beyoğlu’na, Kemeraltı ve Necatibey Caddesi kuzeydoğuda Tophane‘ye açılır.  Karaköy bölgesi 19.  yüzyılda, bankaların ve sigorta şirketlerinin toplanma yeriydi.  Ayrıca günümüzde mekanikelektrikelektronik ve su tesisatı ekipmanlarının kolaylıkla bulunabileceği yerlerden biridir.

Galata köprüsü ve Galata Kulesi

Karaköy,bu gün uluslararası ve şehir içi yolcu trafiğinde büyük taşımacılık merkezidir. Galata Köprüsü Karaköy ile Tarihi yarımadayı bir birine bağlar,köprü üzerinden geçen tramvay hattı ZeytinburnuKabataş arasında çalışır. Yeraltı füniküler hattı (Tünel) 1875 yılından beri insanları Karaköy’ün alt ucundan İstiklal Caddesi‘na taşır.

İstanbul’un tek yüzen iskelesi olan Karaköy İskelesi’nden vapurlarla Boğaziçi‘nin Anadolu yakasındaki Haydarpaşa Garı ile Kadıköy‘e ulaşım sağlanır. Karaköy Kurye

Karaköy Limanı‘ndan feribotlar, Karadeniz limanları; OdessaYaltaSivastopolKırımKezlevHersonNovorossiskKöstence çalışır.  Büyük lüks seyahat gemileri Akdeniz limanlarından AtinaDubrovnikCivitavecchia ve Venedik

 

Karaköy Kurye,Neden Karaköy Kurye,ExpressKaraköy Kurye,MotorKaraköy Kurye, AcilKaraköy Kurye,Hızlı Karaköy Kurye

Kurye hakkında 126 makale
Bakırköy Kurye kesinlikle aynı gün ve saatlik moto kurye teslimatımızdan memnun kalıcaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın