Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Normal Kurye
Normal Kurye

Gün içi Normal Kurye

Hizmetlerimiz Aynı gün içinde mesai saatleri bitmeden fazla aciliyeti olmayan bugün ulaşsa yeter diye nitelendirdiğimiz gönderi tarzıdır. Teslim süresi yakın mesafeye 2 veya 3 saat uzak mesafelerde 3 veya 4 saat gibi süreler içinde teslimat yapılmaktadır. Ücret evrağın veya paketin nereye gidecegine bağlı bulunmaktadır. Normal gönderiler express ücrete göre daha düşüktür. Fiyat panelinden bakabilirsiniz.

 

Express Kuye
Express Kuye

Express Moto Kurye

Bu gibi gönderiler kişi ve kurumlar açısından çok önemli olan yerine hızlı ulaşması gereken gönderilerdir. Bu gibi gönderilere express kurye gönderisi diye adlandırmaktayız. Mutlaka herkes çok acil bir kurye gönderisi göndermek isteyebilir. Nasılmı ? pasaport,kimlik,anahtar,kredi kartı,anahtar,yedek parça,numune,ilaç gibi bir çok şeyi unutabilir veya bir yerden aldırmak isteyebilirsiniz. Evet bu durumlarda size express kurye lazım olmaktadır. O zaman sizde şu numarayı mutlaka rehberinize kaydedin 0212 270 20 40 veya 0552 377 30 81 bu numaralardan bizlere ulaşarak işinizi gönderebilir veya aldırabilirsiniz. Teslim süresi yakın mesafeye 1 saat uzak mesfeye 2 saat içinde teslim edilir. Ücretleri öğrenmek için fiyat panelimize davet ediyoruz sizi.

Uçak Kargo
Uçak Kargo

Uçak Kargo

Türkiyenin herhengi bir ilindesiniz ama İstanbuldan bir ürün veya yedek parça ,evrak gibi işinizin alınması gerek ama işinizden fırsat bulup gelip alamıyorsunuz. İşte biz bu durumlarda herkesin imdadına yetişiyoruz. Sizin işinizi alıp hava alanında uçak kargoya verip size ulaştırıyoruz.