Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye
Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye

 Gayrettepe Kurye Gün içinde motor kurye  hizmeti konusunda uzman elemanlarla çalışmaktadır. İstanbulda halen moto kurye hizmetinin ne anlama geldiğinin bilmeyen kişiler var . Gayrettepe Kurye Bu konuda size bazı bilgiler vericem. Gayrettepe Kurye Moto kurye hizmeti motorsikletle taşınabilen herhangi bir şeyin örnek: döküman,matbaa malzemesi,bilet,koli,anahtar, çiçek, tekstil malzemesi, pasaport,çek,para gibi birçok şeyin taşımacılığını yapmakktır. Eğer sizinde bir gönderiniz varsa sizde mutlaka moto kurye çağırın . Gayrettepe Kurye Kendiniz işinizden olmayın. Bizi arayın.

Moto Kurye Çağırmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sizede bir moto kurye’mi lazım yapmanız geren tek şey internetten www. smartmotokurye. com adresine girip gönderi fiyatlarına bakıp kendinize bir maliyet çıkara bilirsiniz.  Web sitemizde normal ve expres kurye fiyatı ve paketse paket seçeneğini işaretleyip sizin için gerçek fiyatları görebilirsiniz. Gayrettepe Kurye Herşey elinizin altında tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Expres gönderi için 212 270 20 40’dan bize ulaşın

Gayrettepe’nin en işlek caddesi olan yıldız posta caddesi İstanbul’un da popilerbir caddesi olmaktadır. Gayrettepe bünyesinde bulundurduğu 2. şube,Florence nightingale hastanesi,divan otel,the plaza otel,point otel,sürmene oteli,ve birçok firma merkezi bunların en başında Türk Telekom olmak üzere Türkiyenin önemli firma merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Gayrettepe E5 ve Barbaros bulvarı Metro,Metrobüs ile çevrilmiş ana artellerle gidebileceğiniz her noktaya nokta atışı yapabilirsiniz. Gayrettepe Motor Kurye bu canlı her saat yaşam olan semtte Express moto kurye işi yaparak sizin gönderilerinizi hızlı teslimetmekle sizin acil yapmanız gereken işlerinize vakit ayırmanıza yardımcı olmuştur.

Moto Kurye’nin Avantajları Nelerdir

    Moto kurye çağırmanın birçok nedeni vardır.  Heleki İstanbul’da oturuyorsanız.

  1. Esentepede Moto kurye çağırmazda gönderiyi siz götürmek isterseniz işinizden olursunuz.
  2. Bu iş için bir eleman alıp ona yaptırmak isterseniz bu elemana ssk maaş yol parası veya bir araç tahsis etmeniz gerekicek. Tüm bu saydıklarımın maliyeti moto kurye maliyetinden çok fazla daha yüksek olur.
  3. Tıpkı Esentepedeki gibi Gittiğiniz yerde otopark sorunu olama ihtimali çok yüksek. Eğer bir otopark bulamazsanız bıraktığınız yerde aracınızı bulamayabilir siniz. Aracınızın çekilmesi size daha büyük vakit kaybı olucaktır maliyeti hesaplamıyoruz tabi.
  4. İşi teslim etmek için adres sorunu yaşarsınız herkes her yeri bilmez dimi.

Daha birçok sebep vardır. Siz siz olun bu durumlara düşmeyin. Mutlaka bir moto kurye hizmeti alın tabi bu işi uygun fiyata işin ehli kişilerle çalışın. Esentepe Motor Kurye bu işleri 2004 yılından beri yapan tecrübesiyle yaptıkları binlerce gönderi teslim eden büyük motor ağıyla kendini fazlasıyla ıspatlamış bir LTD ŞTİ dir. 0212 270 20 40 Hemen arayın işiniz geçkalmadan ulaştıralım.

Esentepe, İstanbul‘un Şişli İlçesi‘ne bağlı mahalledir.

1960’larda emekli subaylar ve gazeteciler için yapılan sitelerin çekirdeğini oluşturduğu semt, İstanbul’un 1960 sonrası yapılaşması içinde düzenli bir şekilde oluşmuştur.  Çoğunlukla iş merkezlerinin ve gökdelenlerin bulunduğu mahalle güneyden Gayrettepe ve Balmumcu, batıda Mecidiyeköy ve Gülbahar (Gülbağ) kuzeyde Gültepe ve Çeliktepe ve doğu da Levent ile komşudur.

TMSFŞişli BelediyesiZincirlikuyu MezarlığıAstoriaMetrocity ve Kanyon alışveriş merkezleri, HSBC ve Denizbank genel müdürlükleri, Tekfen Tower gibi önemli yerler Esentepe Mahallesi sınırları içindedir.  Çocuk parklarının fazla olduğu nezih bir semttir.

İstanbulun en hareketli caddelerinden Büyükdere Caddesinin önemli bir bölümü bu mahalle içinden geçer.  Mahalle sınırları içinde bulunan 4.  Levent İETT garajı, Zincirlikuyu Metrobüs durağı, 4.  Levent, Levent ve Gayrettepe metro istasyonları ve onlarca otobüs durağı ile ulaşım rahatlığı üst düzeydedir.  Çoğunlukla bir konut bölgesi olan Gayrettepe ile iç içedir.

GayrettepeKurye,Neden Gayrettepe Güniçi Kurye,Gayrettepe Express Kurye,Gayrettepe Motor Kurye,Gayrettepe Acil Kurye,Gayrettepe Hızlı Kurye

Kurye hakkında 126 makale
Bakırköy Kurye kesinlikle aynı gün ve saatlik moto kurye teslimatımızdan memnun kalıcaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın