Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye
Elmadağ Kurye
Elmadağ Kurye
Elmadağ Kurye

Elmadağ Kurye

Elmadağ kurye daha önceden km ile hesaplama yapılan mesafelerin fiyatlarını belirlerken her zaman müşterilerin cebini düşünerek hesaplama yapmıştır. Elmadağ’da Acil Kurye fiyatları bir yerden alınıp gidilecek olan mesafenin km toplamına göre fiyatlarını belirler. Elmadağ Kurye Tüm bu işlemler daha önceden hazırlanır. Elmadağ Kurye Müşteri aradığında elindeki tabloya göre fiyat belirlenir. Elmadağ Kurye Bu fiyat tablosunu görmek isteyen müşterilerimiz www. sislikurye. com adresimizi ziyaret ederlerse mutlaka kendi gönderi fiyatlarını bulucaklar dır. Veya 212 270 20 40 nolu telefondan bizi arayın size uygun fiyatı ve süreyi size bildirelim.

Elmadağ Kurye

Express moto kurye ile gönderi yapıp bize gövenen müşterilerimizi hiç üzmedik . Elmadağ Kurye Önce personelimize güveniyoruz. Sonra firmamıza biz sağlam temeller üzerine kurulmuş bir firmayız. Bir gün mutlaka sizinde Elmadağ’da motorlu kurye işiniz olduğunda bizi aramaktan çekinmeyin. Gönül rahatlığıyla bize işinizi emanet edebilirsiniz. İrtibat için 212 270 20 40 bu numaradan bizi arayabilirsiniz.
Elmadağ, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Şişli ilçesinde bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak İnönü ve Elmadağ mahalleleri arasına yayıldığı söylenebilir. Taksim Meydanı ile Elmadağ semti arasında yer alır ve semtin ana aksını Elmadağ Caddesi oluşturur.
Elmadağ Caddesi üzerindeki semttir. Elmadağ, Şişli İlçesi İnönü Mahallesi sınırları içinde kalmaktadır. Divan Oteli, Ritz Carlton Oteli, Süzer Plaza, Avustralya Başkonsolosluğu ve Surp Agop Hastanesi gibi önemli yapılar Elmadağ’dadır.

Elmadağ, İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçesi Şişli’de bulunan bir semttir.

Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, idari olarak İnönü ve Elmadağ mahalleleri arasına yayıldığı söylenebilir. Taksim Meydanı ile Elmadağ semti arasında yer alır ve semtin ana aksını Elmadağ Caddesi oluşturur.
Taksim’den Şişli’ye doğru giderken Cumhuriyet Caddesi üzerindeki Surp Agop hastanesini geçtikten sonra sol taraftan başlayan ve Eskişehir ile Yenişehir Mahalleleri arasında kalan Dolapdere Caddesi’ne kadar uzanan caddedir. 500 metre uzunluğundadır.
Yüzyıllık Arif Paşa Apartmanı, Elmadağ Caddesi üzerindedir.
The Ritz-Carlton, Divan Oteli, Süzer Plaza, Avustralya Başkonsolosluğu ve Surp Agop Vakfı Hastanesi, Elmadağ’da yer almaktadır.
Şancity için düğmeye basıldı (Para Dergisi, 19 Temmuz 2012)

1987 yılında yanan Şan Tiyatrosu dahil vakfın İstanbul Elmadağ’da 15 dönümlük arazisi bulunuyor, şimdi burada Şancity adıyla bir proje planlanıyor

Azınlık vakıflarına ait malların iade süreci başladı. İlgili vakıflar, şimdiden mallarını nasıl değerlendireceklerinin hesabını yapıyor. Gerçi şimdi bahsedeceğimiz azınlık vakfının mallarını geri almak gibi bir derdi yoktu. Ancak yıllardır bir projenin hayalini kuruyorlardı. Nihayet bu proje için start verildi.

Evet, Ermeni Katolik Surp Agop Hastanesi Vakfı’ndan bahsediyoruz.

1987 yılında yanan Şan Tiyatrosu dahil vakfın İstanbul Elmadağ’da 15 dönümlük arazisi bulunuyor, şimdi burada Şancity adıyla bir proje planlanıyor. 5 yıldızlı otel, alışveriş merkezi, kültür ve kongre merkezinden oluşacak proje için vakıf yönetimi yıllar önce Vizzion Europe ile el sıkışmıştı. Vizzion Europe, merkezi Belçika’da bulunan ünlü Türk mimar Şefik Birkiye’nin şirketi. Vakıf yönetimi, söz konusu araziyi 44 yıllığına yap-işlet- devret modeliyle Birkiye’ye vermişti. . . Öğrendiğimize göre proje artık iyice olgunlaşmış. Hatta vakıf, kendi yayınları kanalıyla cemaatine yakında inşaatına başlanacağı bilgisini vermeye başlamış. Bu arada proje alanında bulunan 50’ye yakın kiracının tahliyesi de neredeyse tamamlanmış.

Vizzion Europe, mevcut hastaneyi son deprem yönetmeliğine göre yenileyecek, 50 yatak ilave edecekmiş. Mevcut huzurevi de yıkılıp yeniden inşa edilecekmiş. Yine Surp Agop Hastanesi Vakfı’nın arazisine dahil olan tarihi Sıraevler ise restore edilecekmiş. Restorasyondan sonra alt katları ticari ünite, üst katları ise ofis olacakmış.

Halen Sıraevleri’nde yaşayanlar Şişli’de yapılan yeni bir apartmana taşınacakmış.

Şancity’de yapılacak yeni oteli hangi grubun işleteceği de netleşmiş: Özbek Turizm’in sahibi olduğu Point Oteller Grubu. 221 odalı otelle birlikte tüm yatırımların 200 milyon dolara mal olacağı ve 2014’te tamamlanacağı da bize ulaşan bilgiler arasında. . .
Elmadağ Caddesi posta kodu şöyledir; 34373
Muhtar: Muammer Şen
Adres: Çimen Sok. No:115 D:2 Elmadağ, Şişli, İstanbul
Tel: +90 212 233 58 37

ElmadağKurye,Neden Elmadağ Güniçi Kurye,Elmadağ Express Kurye,Elmadağ Motor Kurye,Elmadağ Acil Kurye,Elmadağ Hızlı Kurye

Kurye hakkında 126 makale
Bakırköy Kurye kesinlikle aynı gün ve saatlik moto kurye teslimatımızdan memnun kalıcaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın